תיקון גריל גז

טכנאי לתיקון גריל גז – למען הבטיחות

גריל גז בחצר או במרפסת הפך לחלק מהנוף בבית ישראלי טיפוסי והוא מהווה חלק ניכר ממנהגי הבילוי הביתיים. מפגשים של "על האש", מסיבות עם החברים, חגיגות יום העצמאות וכל סיבה טובה למסיבה שאפשר להפוך לארוחת בשרים על האש.

אבל גז זה לא נושא שאפשר לזלזל בו ויש להתייחס למנגל גז בדיוק כפי שמתייחסים לכיריים גז. אם יש לכם תקלה בגריל הגז או צורך בהתקנה אתם חייבים להזמין טכנאי גז מורשה. תיקון לא מקצועי של הגריל עלול לסכן אתכם ואת הסביבה ואף לגרום לנזקים לגריל עצמו או לסביבה. איך תדעו שהזמנתם טכנאי גז מוסמך ומורשה ולא חובבן? בקשו ממנו להציג תעודת טכנאי. כך תוכלו לראות את פרטיו על גבי הכרטיס, הדרגה שלו ואת תוקף הרישיון.

 

צריכים לתקן גריל גז?

הזמינו טכנאי גז מוסמך מעכשיו לעכשיו

תיקון כל התקלות בגריל הגז

מחירים מעולים לכל תיקון דרכנו

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

לייעוץ עם טכנאי גז מקצועי חייגו:

050-830-3968

תיקון גריל גז

לא עובד? לא נדלק? 5 תקלות נפוצות של גריל גז

1. גריל גז לא נדלק / לא מחמם – יכול להיות מהסיבות הבאות: אין גז במערכת, יש תקלה במצת, ישנה דליפה מצינור הגז או סתימה בזרימת הגז, חיישן הבטיחות תקול, דיזות סתומות במתקן

2. ריח של גז – כאשר יש ריח של גז אך הגריל לא נדלק ייתכן ויש תקלה במצת ואפשר לנסות להצית עם מצת חיצוני.

3. להבה חזקה מדיי ששורפת את הבשר – במקרים של התקנה לא מקצועית ייתכן ותהיה בעיה בווסת ולכן השליטה בלהבה לא תקינה.

4. בעיה בצנרת של הגריל – יכול להיגרם מניקוי לא נכון ושימוש מופרז במסירי שומן שפוגעים בציפוי והנוזל לניקוי חודר דרך המבערים.

5. חסימה של פתחי הניקוז שבגריל – שימוש בנייר אלומיניום על פני גוף הגריל חוסם את הניקוז וכך השמן מצטבר בתחתית מה שעלול אף לגרום להתקלחות הגריל כולו.

 

תיקון גריל גז שלא נדלק בחצר של וילה

תיקון מנגל גז

 

איך מתקנים מנגל גז – אל תעשו זאת בעצמכם

כשמדובר בתקלה במכשיר גז אין כאן מקום להתחכמות או הגדלת ראש. כל תיקון רשלני עלול להסב נזק ואף לגרום לפיצוץ קטלני ולדליפת גז מסוכנת. במקרה שאתם מזהים תקלה זה הזמן להתקשר לטכנאי גז מורשה כמו "אלוף הגז" שידע לזהות את התקלה ולטפל בה בצורה מקצועית ובטוחה.

טכנאי הגז יטפל בתקלה במספר דרכים:

√ אם יש חשש לדליפה הוא יבקש מכל דיירי הבית להתפנות מהאזור.

√ ינתק את ברז הגז של המכשיר שנמצא בקרבת הגריל.

√ יבקש לא להפעיל כל מכשיר חשמלי וינתק את מתג החשמל הראשי בבית.

√ יאתר את מקור התקלה ויטפל בה כפי שמוסמך לעשות.

במקרים בהם יש צורך לבצע החלפת חלקים תקולים כמו מבערים, מצת, כפתורים וכד' וודאו שהטכנאי מזמין את החלקים המקוריים והמתאימים למכשיר שלכם.

 

באילו מקרים אי אפשר לתקן גריל גז? זה כבר לא מדליק

במקרים בהם הגריל גז לא נדלק או לא עובד וטכנאי הגז לא מצליח לתקן את התקלה או לאתר אותה מסיבה כלשהי, זה הזמן להיפרד מהגריל ולומר יפה שלום. ישנן לא מעט תקלות שנגרמות עקב שימוש לקוי במכשיר ואם לא טרחתם להזמין בעל מקצוע במשך תקופה ארוכה, או זלזלתם בתקלה ייתכן והגעתם לנקודה שזה פשוט מסוכן מדיי, או שהמנגל לא יתפקד יותר. אחת התקלות הנפוצות שיכולות לשבש את המכשיר עם השנים היא שלא מנקים נכון ובצורה יסודית את שאריות המזון. חשוב לנקות את תעלות הניקוז כדי להימנע מסתימה בפתחי הניקוז הנגרמת משאריות שמן, מה גם שזה יכול לגרום להתלקחות של הגריל כולו.

 

מחיר תיקון גריל גז לא עובד או עם להבה חלשה – כמה זה עולה?

גריל גז יכול להתקלקל בעקבות שימוש לא נכון, תחזוקה לקויה ואף התיישנות המכשיר ובלאי טבעי. יש מספר גורמים המשפיעים על מחיר התיקון כמו – סוג התקלה והמורכבות שלה, האם יש צורך בהחלפת רכיבים, מה סוג הדגם של הגריל, משך העבודה ופרמטרים נוספים. בדרך כלל עלות ממוצעת לתיקון גריל גז תהיה בסביבות 300 ₪ כאשר התיקון לא כולל החלפת חלקים.

בכל מקרה תיקון כזה יכול להתבצע רק על ידי טכנאי גז מוסמך ומורשה, וכל ניסיון לחסוך או לקצר את הדרך עלול להיות מסוכן עבורכם והסביבה.

 

תשובות לשאלות נפוצות

שאלות ותשובות חשובות

icon

ייתכן שיש בעיה במנגנון ההצתה עקב חדירת נוזלים או הצטברות שמן. טכנאי גז יחליף את המצת או יתקן את הקיים.

icon

יש לכסות אותו בזמן שהוא לא בשימוש בכיסוי המעניק הגנה אופטימלית, שמותאם לגריל ולגודלו.

icon

חשוב לבצע בדיקות תקופתיות לכל מערכת גז לבדיקת תקינות על פי התקן הישראלי לחוק הגז.

icon

בהחלט. גז זה חומר מסוכן וכל טיפול בתקלה או בנושא הגז מצריך ידע והכשרה שהטכנאי רוכש.

להצעת מחיר חינם חייגו
או השאירו פרטים בטופס
אזורי שירות עיקריים
חדש באתר