צובר גז

זה סופו של כל בלון – מה זה צובר גז?

צובר גז זהו מיכל גז שמאוחסן מתחת לקרקע ומשמש כמקור להזרמת גז מתשתית הגז המרכזית לתוך הבית. להבדיל מבלון גז שנמצא גלוי מעל הקרקע, הצובר נמצא כמטר מתחת לפני האדמה, כאשר רק המכסה שלו גלוי, ואילו מיכל הגז טמון באדמה.

צובר גז זהו פתרון בטיחותי, מתקדם ואידאלי לבתים פרטיים, לבנייני מגורים חדשים ומקומות מסחר, ולמי שמעוניין לשדרג את תשתית בלוני הגז המיושנים.

 

שוקלים להתקין צובר גז תת קרקעי?

הזמינו טכנאי גז מוסמך ואמין דרכנו

התקנת הצובר בבניין או בבית פרטי

נוחות מקסימלית וחיסכון אדיר

הגעה לכל מקום בישראל

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

050-830-3968

צובר גז

 

צובר גז תת קרקעי – יתרונות וחסרונות

יתרונות חסרונות
אין צורך לדאוג לגבי אספקת הגז, האם נגמר הגז, האם צריך להחליף בלון כי הוא מחובר לתשתית ספק הגז מחירו גבוה הרבה יותר מבלון גז רגיל ולא תמיד משתלם בבית מגורים פרטי
פתרון בטיחותי הרבה יותר מבלוני גז רגילים לא מתאים להתקנה בכל מקום, בעיקר בגלל שדורש חפירת בור גדול המיועד להטמנת הצובר
לעומת בלוני גז רגילים, צוברי גז משתלבים בצורה אסתטית יותר בבנייני מגורים, בנייני מסחר, מסעדות ועוד הזמנת הצובר והתקנתו דורשות יותר בירוקרטיה והתעסקות להבדיל מבלוני גז רגילים

 

מי צריך צובר גז והאם זה עדיף מבלון גז?

יכול להתאים לכל בית או בניין, בהתאם למספר דרישות. זהו פתרון בטיחותי יותר בשונה מבלוני גז רגילים, כך שגם אם במקרה של פיצוץ גז חלילה, הסיכוי שצובר הגז ייפגע הוא קלוש עד לא סביר. ניתן להתקין אותו בכל בית בעיקרון, בתנאי שיש אפשרות לחפור בור בעומק של כמטר מתחת לאדמה בקרבת הבית או הבניין.

הצובר מחובר לתשתית ספק הגז, כך שאין צורך להתעסק בהחלפת בלונים, לדאוג שהגז ייגמר באמצע הבישול או בערב שישי. התקנה של הצובר עדיפה במקרים של בנייני מגורים או בניין משותף עם דיירים נוספים, כדי לחסוך בעלויות ההתקנה, זה משתלם לאורך זמן.

 

התקנת צובר גז – איך עושים את זה בטוח?

טכנאי גז מורשה יגיע לשטח לבדוק האם ניתן להטמין את הצובר באדמה. במידה ויש צורך, ניתן להזמין מהנדס למקום שיבדוק האם השטח מספיק בטוח להתקנה. יש לבצע עבודת חפירה בעומק של כמטר לפחות להטמנת הצובר בקרבת הבניין או הבית.

רק טכנאי גז מורשה רשאי להתקין את המיכל, לחבר בין תשתית הגז הראשית לבין הצובר. בסיום ההתקנה יש לכסות את הבור בחול בעומק של 60 ס"מ, ולוודא שהכל עובד כראוי, בצורה תקינה ובטיחותית.

 

צובר גז בבניין משותף – מה כדאי לדעת?

אם התקנתם צובר גז בבניין משותף, מחכה לכם שקט נפשי לפחות ל-15 שנה, כי אספקת הגז תמשיך לזרום, כך שלא תצטרכו לדאוג למלא גז או להחליף את המיכל. חוץ מזה, סביבת בניין המגורים שלכם תיראה אסתטית ובטיחותית הרבה יותר. אם תרצו להחליף את ספק הגז הנוכחי באחר, תדרשו להסכמה משותפת של רוב דיירי הבניין כדי להגיע להכרעה.

לא בטוחים לגבי עלויות ומי אחראי על תחזוקה? כדאי להתייעץ עם טכנאי גז מורשה כמו חברת אלוף הגז, לקבלת פרטים ומידע מקצועי.

 

מחיר התקנת צובר גז – האם המחיר משתלם?

בין אם אתם נכנסים לבית חדש שזה עתה נבנה, או חשבתם לערוך שיפוץ קומפלט, כך או כך תצטרכו לדאוג להתקנת תשתית גז.

מאחר והמיכל הזה דורש התקנה כולל חפירת בור באדמה, והתשתית עצמה יקרה יותר, עדיף להתקין אותו בבניין מגורים משותף. צריכת הגז גבוהה יותר בבניין, אך עלות ההתקנה מתחלקת בין הדיירים.

לצובר גז בבניין משותף יש מונה גז נפרד לכל אחד מהדיירים בבניין, בדיוק כמו בבלוני גז רגילים, כך שצריכת הגז שלכם היא פרטנית ואתם לא צריכים להתחלק בעלויות שימוש הגז עם הדיירים.

להצעת מחיר חינם חייגו
או השאירו פרטים בטופס
אזורי שירות עיקריים
חדש באתר