התקנת קמין גז

התקנת קמין גז – מכניסים לכם את החום לבית

בחורף, כשהימים נהיים קצרים וקרירים יותר, אין כמו לשבת ליד קמין גז ליצירת אווירה חמימה ונעימה בבית. זהו שילוב מושלם של טכנולוגיה מודרנית ומסורת עתיקת יומין של התחממות לצד האש, מה שמהווה שדרוג נהדר לכל בית ועסק.

אם שקלתם להתקין קמין גז אצלכם, אנחנו בחברת אלוף הגז נסביר לכם כל מה שעליכם לדעת בנושא, וכמובן גם כמה זה אמורה לעלות לכם ההתקנה.

 

התקנת קמין גז בבית

הזמינו טכנאי גז מורשה להתקנה מהיום להיום

יצירת תשתית גז שכוללת מבער וארובה

למעלה מ-15 שנות ניסיון

זמינות גבוהה והגעה לכל מקום בארץ

 

לפרטים והצעת מחיר חייגו:

050-830-3968

התקנת קמין גז

 

מתי אפשר לשקול התקנת קמין גז?

קמין גז הוא תמיד אפשרות שכדאי לשקול לשדרוג הבית, אך ההחלטה צריכה להתבצע בראש ובראשונה במחשבה על הפונקציונליות של המכשיר. האם אתם צריכים מקור חום בבית? אם התשובה היא כן, קמין שכזה הוא פתרון מושלם. קמין הגז יוכל גם לשדרג את ערך הנכס, כך שבמידה ותמכרו אותו בהמשך, תוכלו להחזיר את ההשקעה שעשיתם. גם בבית וגם בבית העסק הקמין לא רק יחמם, אלא גם ייצור אווירה ייחודית ונעימה שקשה לעמוד בפניה.

 

איך מתקינים קמין גז?

בשביל להתקין את קמין הגז צריך ליצור תשתית גז נפרדת מזו של הגז הביתי. התשתית הזו תכלול צינור, ברז, ארובה ומבער. יתכן שנצטרך להכין גם מערכת ונטילציה על ידי יצירת פתח בקיר או בגג, או בעזרת חיבור לארובה קיימת. אחרי שמתקינים את התשתית אפשר להתקין את הקמין, ולאחר מכן לבדוק את תקינותו. בסוף התהליך טכנאי גז יבצע בדיקה יסודית כדי לוודא שהקמין בטיחותי לשימוש.

 

יתרונות וחסרונות של קמין גז

רבים שואלים את עצמם במה שונה קמין גז ביחס לפתרונות אחרים לחימום הבית, וחשוב להבין דבר אחד – חימום בגז נחשב כיום לטכנולוגיה המתקדמת והמומלצת ביותר לחימום הבית, ויש לו יתרונות רבים, אך גם כמה חסרונות שצריך להציף לפני השטח.

יתרונות חסרונות
התשלום על הגז נמוך בהרבה מתשלום החשמל להפעלת מכשירי חימום אחרים. עלות ההתקנה עלולה להיות יקרה יחסית, וגם הקמין עצמו הוא לא זול.
הבעירה של הקמין נקייה ולא פוגמת באיכות האוויר שבבית. לא כל בית מתאים לקמין גז, ויתכן שלא ניתן יהיה להתקין אחד בבית שלכם.
הקמין דורש תחזוקה מועטה מאוד. מחייב חיבור גם לחשמל וגם לתשתית גז.

 

התקנת קמין גז בבית פרטי או דירה מה ההבדל?

בבית פרטי לרוב אין בעיה בבחירת כל עיצוב של קמין גז שרוצים, וניתן גם לבצע שינויים במבנה אם הם נדרשים בקלות רבה יותר. התקנת תשתית הגז גם היא נוחה יותר. בדירה עם זאת העניינים קצת מסתבכים, כי צריך לקבל היתרים (אם כי במקרים נדירים), ויש לא מעט אתגרים שקשורים לכל נושא הוונטילציה.

אף על פי כן, אין אתגר שהוא גדול מדי בשבילנו, ולמעשה בשני המקרים נדרש ניסיון כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כשנראה באיזה בית צריכה להתבצע העבודה, נוכל להסביר לכם על המגבלות שיהיו לכם, וגם על הפתרונות שיאפשרו לכם ליהנות מהקמין שלכם כמו שצריך.

 

מה מחיר התקנת קמין גז?

אצלנו תשלמו על התקנת קמין חדש החל מ-3,000 ש״ח, כשהעלות יכולה להשתנות על פי מספר גורמים, ביניהם סוג הקמין, סוג הארובה, סוג הגג וכמות הקומות שבבית. אם אתם מעוניינים לחסוך, בחרו בארובות פשוטות – מה שחשוב זה שתשקיעו בקמין עצמו ובאיכות השירות שתקבלו.

להצעת מחיר חינם חייגו
או השאירו פרטים בטופס
אזורי שירות עיקריים
חדש באתר