כפתור גז לא מסתובב

כפתור גז לא מסתובב? טכנאי גז מוסמך כבר בדרך

המחבת כבר מונחת על הכירה, הילדים רוצים לאכול חביתה. מנסים להדליק את הגז, אך הכפתור לא משתף פעולה. כפתור גז לא מסתובב יכול להשבית את המכשיר כולו, ולכן חשוב לדעת מה הסיבות לכך ואיך ניתן להימנע.

איך מתקנים כפתור לכיריים גז בצורה אחראית ובטוחה, ולמה חשוב לעשות זאת רק עם טכנאי גז? ריכזנו לכם את כל מה שצריך לדעת.

 

למה כפתור גז לא מסתובב ומה עושים?

הזמינו ביקור של טכנאי גז מעכשיו לעכשיו

בדיקה, תיקון הכפתור התקול או החלפה

הגעה בהתראה קצרה

שירות בפריסה כלל ארצית

 

להזמנת שירותי גז חייגו עכשיו:

050-830-3968

 

כפתור גז לא מסתובב

 

כפתור כיריים גז לא מסתובב – 3 סיבות נפוצות

1. חומרי ניקוי – ניקוי הכיריים זו פעולה הכרחית, אך אם אתם נוהגים להשתמש בכמות מוגברת של חומרי ניקוי חזקים כמו מסיר שומנים, הם עלולים לחדור אל פס האטימה בכיריים, לייבש אותו ולגרום לתקלה.

2. לכלוך – שאריות של מזון, שומנים ולכלוך מצטבר עלולים גם כן לגרום לתקיעות בכפתור הכיריים. כדי לשמור על כיריים נקיות אך ללא תקלות, כדאי לנקות את סביבת הכפתורים בצורה עדינה ומבוקרת.

3. בלאי –  אם הכיריים ישנות או עברו לא מעט שימושים בחייהן, זה גם יכול להשפיע על מצב הכפתורים ורמת התפקוד שלהם.

 

למה חשוב להזמין טכנאי גז מוסמך אם כפתור גז תקוע?

שמירה על הבטיחות – גם אם נדמה לכם שזו תקלה מינורית ואתם מסוגלים לטפל בה בעצמכם, כל הנוגע לתיקוני גז – חייב להיעשות על ידי טכנאי גז בלבד.

מניעת דליקה – ישנם חומרים שעלולים לגרום לנזקים ואף לתקלות חמורות. למשל, שימון הכפתורים עם מסיר שומנים WD-40 עלול לגרום להצתה, מאחר והחומר דליק ונפיץ.

מניעת נזקים – שימוש מוגזם בכוח בניסיון לשחרר את הכפתור, עלול לגרום לו להיתקע עוד יותר.

מניעת דליפת גז – טיפול לא נכון בכפתור הגז, כמו שימוש בפלייר לסיבוב הכפתור, עלולים לגרום לברז להישבר ובכך לגרום לדליפת גז מסוכנת.

 

מדליקים באחריות – איך מתקנים כפתור לכיריים גז?

בכל מקרה של תקלה בכפתורי הכיריים, יש להזמין טכנאי גז מוסמך ולא לנסות לתקן אותם בעצמכם. פשוט מזמינים את חברת אלוף הגז, לקבלת טיפול מקצועי, בטוח ואחראי.

הטכנאי יאבחן את התקלה ויחליט האם יש צורך בהחלפת הכפתורים בלבד, בביצוע תיקון ללא צורך בהחלפה או בפירוק והרכבת ברז הגז מחדש. אם הכיריים ממש ישנות ובלויות, ייתכן וימליץ לכם להחליף אותן בחדשות.

 

להחליף את הכפתור או לתקן? כך תדעו מה לעשות

אם הכיריים חדשות ותקינות, והבעיה היחידה היא בכפתור תקול, כנראה שישתלם לכם לבצע החלפה לכפתורי הכיריים, בעלות של כמה עשרות שקלים בלבד.

במקרה שהכיריים גז כבר לא כל כך צעירות ועשו את שלהן, כדאי להחליף אותן לכיריים חדשות ולא להשקיע בתיקון נקודתי של כפתור. אם טכנאי הגז ימליץ לכם לעשות זאת, זאת בהחלט הזדמנות מצוינת לנצל את כישוריו להתקנת כיריים חדשות.

אם הכפתור שבור, צבעו דהה והתקלף או שמרגיש לכם שהוא משוחרר מדיי, גם במקרה זה אסור לקחת סיכונים מיותרים. מומלץ להחליף את הכפתור בעזרת טכנאי גז מוסמך.

 

איך לשמור על תקינות כפתורי הגז בכיריים?

√ שמרו על הניקיון – הקפידו לנקות את הכיריים וסביבת הכפתורים בצורה נכונה ובטוחה. אל תפריזו בכמויות של חומרי הניקוי, מים ומסירי השומנים למיניהם, אלא השתמשו במטלית, מעט מים וסבון רגיל.

√ לחיצה על הכפתור – כדי להבטיח שהכפתור ימשיך לפעול בצורה תקינה לאורך זמן, הקפידו לסובב אותו לצד הנכון ולא לכיוון הנגדי, וכן הקפידו לעשות זאת בצורה עדינה ולא ללחוץ בחוזקה.

√ הזמינו טכנאי גז – בין אם מדובר בכפתור הגז או תקינות המכשיר והחיבורים, תמיד כדאי להזמין טכנאי גז מוסמך לביצוע בדיקת גז מקיפה, שתעזור לכם להימנע מתקלות וסכנות.

 

כמה עולה תיקון כפתור גז שאינו מסתובב?

תיקון כפתור גז מה מבצעים טווח מחירים ממוצע
כיריים חדשות עם כפתור תקול שאינו מסתובב  אנו מבצעים החלפה לסט כפתורי הגז בעלות של 50-60 ₪ בלבד, המחיר אינו כולל את התיקון. 200-300 ₪
כיריים משומשות במצב טוב עם כפתור תקוע  ברז הגז נתפס ולכן יש צורך בהחלפת ברז הגז כדי לשחרר את הכפתור. 200-400 ₪
כיריים גז ישנות עם כפתורים שאינם תקינים או נוטים להיתקע החלפת כיריים גז ישנות בחדשות, כולל התקנת הכיריים וחיבור לנקודת גז קיימת. 200-400 ₪

 

להצעת מחיר חינם חייגו
או השאירו פרטים בטופס
אזורי שירות עיקריים
חדש באתר