טכנאי גז בראש העין

טכנאי גז בראש העין – מתקנים עם אחריות

נושא הגז וכל הנוגע לתקלות הנובעות מגז זהו אחד התחומים הרגישים והחשובים ביותר שיש לנו בבית. להבדיל מתיקונים בתחומים אחרים, בחירת טכנאי גז בראש העין חייבת להיות אחראית ובטוחה, כדי לשמור על בטיחות המשפחה.

מהן תקלות הגז הנפוצות בבית, האם טכנאי הגז זמינים עבורכם 24 שעות וכמה זה צפוי לעלות? הכירו את חברת הגז שמתקנת באחריות.

 

מגוון עבודות גז כולל תיקון תקלות בראש העין

טכנאי גז עם אחריות בראש העין

התקנה או הזזה של נקודות גז, טיפול בדליפות…

מחירים שלא כדאי לפספס

התקנת כיריים, מחמם מים, מונה גז ועוד

 

להזמנת טכנאי גז בראש העין והסביבה חייגו:

050-830-3968

טכנאי גז בראש העין

 

מתי תצטרכו להזמין טכנאי גז מוסמך בראש העין?

1. החלפת מכשיר גז – מזל טוב, רכשתם מנגל גז חדש למרפסת, או שהחלטתם לשדרג את כיריים הגז הישנות בחדשות. אל תנסו להרכיב ולחבר בעצמכם, כי זה בדיוק הזמן לחפש טכנאי גז מוסמך בראש העין להתקנה בטוחה.

2. התקנה, פיצול או הזזת נקודת גז – המטבח עבר שיפוץ או שפשוט החלטתם לשנות את המיקום של נקודת הגז הקיימת? גם כאן לא תוכלו להתפשר על השכן המתקן "והכל יכול" ותצטרכו להזמין איש מקצוע מוסמך.

3. בדיקה שגרתית – אחת ל-5 שנים יש לבצע בדיקת גז תקופתית ע"י טכנאי גז מורשה לבדיקת תשתית הגז. בבדיקה הטכנאי יעבור על מצב החיבורים בין מכשירי הגז לצנרת, יבדוק את החלקים ותקינותם כמו צינורות בלויים, חיבורים רופפים ועוד.

 

מחירון תיקוני גז בראש העין – טווח מחירים ממוצע

תיקוני גז בראש העין מחירים
הזזת נקודת גז למרחק של כ-2 מטר מהנקודה הקיימת 350-450 ₪
פיצול נקודת גז במטבח 300-500 ₪
התקנת כיריים גז במטבח כאשר יש נקודת גז קיימת 200-400 ₪
התקנת נקודת גז חדשה וחיבור לגז, ללא צנרת גז 350-600 ₪
איתור דליפת גז בבית 250-300 ₪
איתור ותיקון דליפת גז בבית 350-500 ₪
התקנת נקודת גז חדשה במרפסת וחיבור לגריל גז 400-800 ₪
החלפת ברז קיים בחדש, המחיר כולל את הברז ושסתם אל חזור 200-400 ₪

 

באילו תקלות גז נפוצות אנו מטפלים?

דליפת גז – זה בהחלט מצב לא נעים, ולא רק מבחינת הריח. דליפות גז אמנם לא נפוצות במיוחד, אך כשהן קורות לא כדאי לחכות. גם בחשש הקל ביותר, כדאי להזמין טכנאי גז שזמין עבורכם 24/7.

תקלה במכשיר הגז – כל בעיה חריגה במכשיר הגז כמו להבה חלשה פתאום, הגז לא נדלק, הגז לא נכבה, השסתום לא עובד, זרימת הגז חלשה מדיי או כל תקלה המצריכה בדיקה מקצועית.

שינוי או התקנה – הזזת נקודת גז, התקנת נקודה חדשה, פיצול נקודה, תקלה באחד מחלקי המחברים או בצנרת הגז, או כל שינוי שנגרם עקב מעבר או תוספת של מכשיר חדש ודורש טיפול ע"י טכנאי גז.

 

מתי צריך להזמין טכנאי גז בראש העין שזמין 24 שעות?

ריחות חריגים – אם אתם מזהים ריח חריג של גז כאשר מכשיר הגז פועל, ובעיקר אם יש ריח חזק כשמכשיר הגז סגור. במקרים כאלה יש להזמין טכנאי גז בראש העין 24 שעות בדחיפות, ואם יש צורך פנו את כל הנפשות בבית ואווררו את החלל.

תקלה במכשיר הגז – כל חשד שמתעורר בנוגע לתקלה במכשיר הגז אינו סובל דיחוי. אולי זה נראה לכם כמשהו שאפשר להבליג עליו, אך תקלה קטנה עלולה לגרום לנזק גדול אם לא תטופל בהקדם.

חלקים לא תקינים – אם אתם צריכים להשתמש במכשיר הגז ואתם לא יכולים לחכות, גם כאן רצוי להזמין בדחיפות טכנאי גז שיחליף או יתקן את החלקים הדרושים. גם אם נדמה שזה רק "בורג קטן במערכת", לכל חלק קטן ישנה חשיבות רבה, ואלו עלולים לגרום לדליפה או תקלה חמורה.

 

שומרים על הלהבה – למה מומלץ להזמין שירותי גז בראש העין דרכנו?

לפני שאתם הולכים לאיבוד בתוך ים של תוצאות חיפוש, אצלנו בחברת אלוף הגז אנו מציעים לכם את השירות הטוב ביותר, עם 100% מקצועיות, זמינות וניסיון.

ניסיון רב בתחום – כבר למעלה מ-15 שנה שאנו משרתים את הלקוחות שלנו, כך שאנחנו מכירים כל תקלה ויודעים לפתור אותה במקצועיות וביעילות.

רישיון מוסמך – אצלנו לא מתפשרים על פחות ועובדים רק בצורה בטוחה וחוקית. אנו עובדים רק עם בעלי רישיון טכנאי גז מוסמכים מטעם משרד התשתיות.

זמינות ונוחות – כשמדובר בתקלות גז, אנחנו מבינים את רמת הדחיפות והצורך להגיע לבית הלקוח בהקדם. זמינים עבורכם בכל שעה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים.

להצעת מחיר חינם חייגו
או השאירו פרטים בטופס
אזורי שירות עיקריים
חדש באתר