התקנת נקודת גז

התקנת נקודת גז בבית במחיר משתלם – רק אצלנו

מתי מתקינים נקודות גז חדשות, מה החוק אומר בנושא, מתי עדיף בלון חדש במקום נקודת גז חדשה, איך מתקינים נקודת חדשה לגז וכמה עולה התקנת נקודת גז בבית – המשיכו לקרוא ותגלו את כל התשובות!

לאדם הפשוט ולמעשה לאף איש מקצוע אחר אסור להתעסק עם תשתית הגז הביתית – לשם כך קיימים טכנאי הגז, שהם המקצוענים המוסמכים להתקנת נקודת גז חדשה בבית. הטריק עם זאת הוא למצוא טכנאי גז בעל רישיון בתוקף שבאמת אפשר לסמוך עליו, כשעל כל טכנאי לעבור ריענון פעם בשנתיים ולחדש את הרישיון שלו פעם ב-3 שנים. אם אתם מחפשים טכנאי גז מומלץ שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, הגעתם למקום הנכון, כי אנחנו בחברת אלוף הגז נדאג לפתוח לכם נקודת גז חדשה בכל מקום שתרצו בבית ובמחיר זול ומשתלם. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו, קבלו הצעת מחיר משתלמת ונוכל להיות אצלכם עוד היום.

הזמינו התקנה של נקודת גז בבית או בחצר

טכנאי גז עם ניסיון עשיר

הגעה מהירה מעכשיו לעכשיו

עובדים בכל הארץ

מחיר טיל שאסור לפספס

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

050-830-3968

התקנת נקודת גז

התקנת נקודת גז חדשה – למה צריך את זה?

יש מספר מצבים שבהם נדרשת התקנת נקודה חדשה לגז:

√ התקנת מערכת יונקרס: מערכת החימום הזו עובדת על גז, כשביכולתה לחמם את המים שעוברים בצינורות (כמו דוד) או את הבית עצמו (הסקה).

√ החלפת כיריים חשמליות לכיריים גז: אם לדוגמה אין לכם נקודת גז תקינה ושמישה או אם אתם מעוניינים להתקין כיריים גז במקום אחר בבית פרט למטבח.

√ חיבור גריל או טאבון לנקודת גז חדשה: קניתם גריל חדש למרפסת או אולי טאבון חדש לגינה? עבורם תזדקקו לחיבור לתשתית הגז, ולשם כך צריך ליצור נקודת גז חדשה.

לשם כל אלו ניתן:

– להתקין נקודה חדשה לגז שיגיע מהבלון שבחוץ או מארון המונים.

– לפצל נקודת גז קיימת ליצירת חיבור נוסף לתשתית הגז (לא תמיד מומלץ).

– להזיז את נקודת הגז הקיימת למקום אחר, למשל אם היא כלל לא בשימוש.

– להציב בלון גז קטן באזור המיועד (במרפסת או בגינה).

 

התקנת נקודת גז חדשה

 

מה החוק אומר על תקן לנקודת גז חדשה?

יש כמה וכמה הבהרות שעלינו להדגיש בכל הנוגע להתקנת נקודת הגז החדשה על פי ההנחיות שבחוק. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא שהתקנת נקודה חדשה לגז נעשית אך ורק על ידי טכנאי גז מוסמך ומקצועי. מספיק שיחזיק ברישיון גפ"מ רמה 1, אשר מתיר ביצוע כל עבודה שקשורה לגז הביתי (גז בישול).

מעבר לכך, את הנקודה החדשה יש להתקין על פי ההנחיות של מכון התקנים הישראלי, כשבהן יש התייחסות פרטנית למיקום ברז הגז, סוג הצנרת שמעבירה את הגז מהבלון אל הברז וסוג הצינור שמעביר את הגז מהברז למכשיר. לדוגמה, אורך צינור הגומי חייב להיות 3 מטר או פחות מטעמי בטיחות. עקב כך, נקודת הגז חייבת להיות במרחק סביר מהכלי שתחברו אליה, ועליכם לוודא זאת ולהבהיר איפה אתם רוצים להציב את הנקודה החדשה.

 

התקנת נקודת גז בבית פרטי

 

האם צריך בלון חדש עבור התקנת נקודת גז בחצר?

אתם ממש לא חייבים לרכוש בלון גז חדש בשביל הנקודה החדשה שניצור אצלכם, מכיוון שאנחנו יכולים לחבר את אותה נקודה ישירות למערכת הגז הביתית שלכם. עם זאת, עדיין יש כאלו שמעדיפים שיהיה להם מיכל גז קטן נוסף במקום לפתוח נקודה חדשה, ובהחלט אפשר להיעזר בו, כשהצינור יעבור ישירות מהמיכל אל הגריל שתשימו בחצר.

חשוב עם זאת לציין שבמרפסת בית משותף אתם יכולים להציב אך ורק מיכל במשקל של עד 5 ק"ג, ובנוסף עליכם לוודא שהמיכל מוצב כמה שיותר רחוק מהגריל בזמן שאתם משתמשים בו. על פי התקן, 3 מטר זה מרחק סביר ומומלץ.

 

תהליך של התקנת נקודת הגז בדירה שעברה שיפוץ

התקנת נקודת גז אחרי שיפוץ

 

איך מתקינים נקודת גז חדשה?

כדי שתוכלו להתכונן כמו שצריך להגעתו של טכנאי הגז, מומלץ שתדעו למה לצפות ואיך בדיוק מתבצע התהליך.

√ טכנאי הגז קודם כל יוודא איפה אתם רוצים לחבר את הגז, כלומר היכן תרצו להציב את המכשיר שישתמש בגז.

√ נקודת הגז החדשה תותקן בסביבת אותו אזור, במרחק מתאים מהמכשיר, והטכנאי יבדוק מה השיטה היעילה ביותר להעברת הגז אליו: ממיכל גז או מארון המונים.

√ ברוב המקרים הטכנאי יבחר להוציא קו חדש לנקודה הנבחרת, ורק לעיתים רחוקות יבחר לפצל נקודה קיימת, למשל אם היא נמצאת במרחק סביר מהמכשיר שידרוש גישה לגז.

√ כעת הטכנאי יציג בפניכם את האפשרויות שסקר, ואתם תצטרכו להחליט האם הצנרת החדשה תהיה מוסתרת (נדרשת חציבה בקיר) או לא. 

√ בסיום העבודה הטכנאי יבדוק את הלחץ והאטימות של צינור הגז, ויחתום על טופס שמציין שההתקנה נעשתה על ידי טכנאי גז מוסמך (טופס נורמטיבי).

שימו לב: אם ההתקנה נעשית כחלק משיפוץ בבית, מומלץ מאוד להתחיל אותה לפני ריצוף וחיפוי הקירות. במקרה שכזה היא תתבצע בשני ביקורים, כשהביקור הראשון יהיה להנחת הצנרת, והביקור השני יהיה אחרי תום השיפוץ להתקנת הברזים.

 

התקנה של נקודת גז חיצונית בווילה

התקנת נקודת גז חיצונית לבית פרטי

 

אצלנו משלמים על התקנת נקודת גז מחיר זול ומשתלם

העלויות שאנחנו גובים על שירותינו הן לא גבוהות, ולמעשה אנחנו ידועים במחירים הזולים שלנו שעוזרים ללקוחותינו לחסוך לא מעט. יש לנו גם המלצה בשבילכם שתעזור לכם לחסוך עוד יותר, והיא לשלב את התקנת הנקודה החדשה בתהליך השיפוץ, ולא לחכות לסיומו. זה יסייע להקל על עבודתנו ועקב כך נוכל לגבות מכם מחיר זול יותר על שירותים שתידרשו לשלם עליהם יותר בכל מקרה אחר, כמו למשל קדיחה או חציבה בקירות.

סוג השירות / חומריםטווח מחירים

כמה עולה התקנת נקודת גז חדשה?

המחיר הוא להתקנה בסיסית, לא כולל הצנרת עצמה.

600 – 300 ₪

מה עלות פיצול נקודת גז ליצירת נקודה חדשה?

אם המרחק בין הנקודה הרצויה החדשה לבין הצינור הקיים הוא פחות מ-3 מטר, בהחלט אפשר ורצוי לפצל.

500 – 300 ₪

כמה עולה הצנרת לנקודת הגז החדשה?

המחיר כולל את עבודות הנחת הצנרת וכמובן את הצנרת עצמה, שיכולה להיות עשויה מגומי או מנחושת.

60 – 40 ₪ למטר
להצעת מחיר חינם חייגו
או השאירו פרטים בטופס
אזורי שירות עיקריים
חדש באתר