ניתוק כיריים גז

ניתוק כיריים גז במחיר הזול ביותר שיש – תוך שעה אנחנו אצלכם

איך מנתקים כיריים גז בצורה בטוחה, איך מחברים אותם מחדש אחרי הניתוק וכמה עולה להזמין טכנאי שיעשה זאת עבורכם באופן בטוח וחוקי? את כל התשובות תגלו כבר עכשיו!

בין אם לפני מעבר ובין אם להחלפת הכיריים או לפיצול צינור הגז, תצטרכו לנתק את הכיריים מהגז, ואסור בתכלית האיסור שתנסו לעשות זאת לבד. פעולה שכזו, ולמעשה כל פעולה שקשורה לגז, צריכה להיעשות על ידי טכנאי גז מוסמך עם רישיון בתוקף מטעם משרד האנרגיה.

אנחנו יודעים שאתם לא רוצים לבזבז הרבה כסף על ניתוק הגז, כי ככל הנראה אתם עושים את זה לצד הוצאה אחרת וגדולה מאוד, אך אל תדאגו. אנחנו כאן כדי להרגיע אתכם, כי אצל אלוף הגז אתם תמיד תשלמו את המחיר הנמוך ביותר האפשרי לכל מכלול שירותי טכנאי הגז שלנו. אתם יכולים כבר עכשיו להרים אלינו טלפון ולברר כמה יעלה לכם לבצע את הניתוק וכמה אתם יכולים לחסוך איתנו – אנחנו עוד נפתיע אתכם לטובה.

 

צריכים לנתק את הכיריים?

הגעתם למקום הנכון!

מנתקים את הכיריים בצורה בטוחה

טכנאי גז מורשה עם ניסיון עשיר

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

לקבלת הצעת מחיר שאסור לפספס חייגו:

050-830-3968

 

ניתוק כיריים גז

איך לנתק כיריים גז בצורה בטוחה?

הניתוק עצמו הוא פשוט – ישנו צינור גומי שמחבר בין הכיריים לברז הגז, כשאת הברז צריך לסגור ואת הצינור צריך לנתק. עם זאת עליכם לזכור שאתם מתעסקים בגז, ולא סתם צריך לעבור הכשרה מקצועית כדי להתעסק עם תשתית שכזו.

אם תנסו לנתק את הגז בעצמכם ולא תעשו זאת בצורה נכונה או לא תוודאו שאין דליפה, אתם תסכנו את עצמכם ואת כל בני ביתכם בתאונה מצערת שעלולה לגבות מכם מחיר יקר שכסף לא יוכל להחזיר. אלו הן לא סתם מילות אזהרה, כי כבר היו מקרים רבים בעבר ולצערנו זה קורה לא מעט, כשאתם לא יכולים לדעת בוודאות האם אסון נורא יקרה לכם או לא. סמכו רק על טכנאי גז מומלץ שינתק לכם את הגז בבטחה.

 

איך מתחברים אחרי ניתוק כיריים לנקודת גז חדשה?

יתכן שרציתם לפצל את צינור הגז או ליצור נקודת גז חדשה, ולשם כך הייתם צריכים לנתק את הכיריים. כעת יש לחבר אותם בחזרה לתשתית הגז, וגם את הפעולה הזו רשאי לבצע אך ורק טכנאי הגז.

ברשותו של הטכנאי כל הציוד המתאים להתקנת הכיריים בצורה יעילה ובטוחה, וזה כולל גם צינור גז חדש – אותו יש להחליף אחת ל-5 שנים.

√ את הצינור הטכנאי מאבטח בעזרת בנד, שזה כמו מעין אזיקון שמוודא שהצינור יחובר לתשתית בצורה הרמטית.

√ לאחר מכן הטכנאי יבדוק שהמבערים עובדים כמו שצריך, יוודא מה רמת הלחץ בצינור הגז, וידאג שהצינור אטום ושאין דליפות גז משום גורם בשרשרת.

√ לבסוף הוא יחתום לכם על אישור התקנה, אותו מומלץ לשמור על מנת שהאחריות שקיבלתם על הכיריים כשרכשתם אותם תמשיך להיות בתוקף.

 

מחיר ניתוק כיריים גז – כמה זה עולה?

כפי שכבר ציינו, המחיר שאנחנו גובים הוא זול מהממוצע, כשתוכלו לצפות לעלות שנעה בין 190-300 ₪ לניתוק בטיחותי של הגז הביתי. נציין רק שאם משלבים שירותים נוספים, כמו למשל פיצול צינור הגז או אפילו התקנת נקודת גז חדשה, יתכן שלא תצטרכו לשלם על ניתוק הכיריים לצורך ביצוע עבודות ותיקונים אחרים. בסופו של דבר לא ישתלם לנו להגיע לבתים אם נגבה פחות מכך על ניתוק בלבד, אך אם תזמינו אותנו לביצוע עבודות נוספות אנחנו בהחלט ננסה לבוא לקראתכם.

 

אתם שואלים אותנו – אנחנו עונים

שאלות ותשובות חשובות

icon

על פי חוק, כל פעולה שנעשית בתשתית הגז הביתית מחייבת טכנאי גז מורשה, מכיוון שתמיד ישנה סכנה של דליפת גז.

icon

בקצרה התשובה היא לא. מובילים הם אינם טכנאי גז, והם לא מוסמכים לטפל בתשתית הגז, מה גם שסביר להניח שיעשו זאת בצורה מרושלת ולא בטיחותית מכיוון שיהיו עסוקים יותר בסבלות.

icon

את הכיריים מחברים לצינור הגז ומהדקים את הצינור עם בנד. לאחר מכן צריך לבדוק שאין דליפת גז, בדיקה שיכול לבצע אך ורק טכנאי גז מוסמך.

icon

תמיד ישנה סכנה לדליפת גז שתסכן את כל בני הבית בתאונה, ואפשר להימנע ממנה אם רק מזמינים טכנאי גז מקצועי לביצוע הניתוק.

להצעת מחיר חינם חייגו
או השאירו פרטים בטופס
אזורי שירות עיקריים
חדש באתר