טכנאי גז בכפר סבא

טכנאי גז בכפר סבא עם אחריות – יש על מי לסמוך

יש לא מעט עבודות ותיקונים בבית שניתן לעשות לבד, וגם אם התוצאה לא כזאת מושלמת – זה לא כזה נורא. לעומת זאת כשמדובר בעבודות הקשורות בגז, אין כאן מקום למשחקים וניסיונות. מספיק לטעות פעם אחת ואפשר לגרום לנזק רציני.

איך בוחרים טכנאי גז בכפר סבא, מקצוען עם אחריות? כזה אפשר לסמוך עליו שיטפל בנושא רגיש ומורכב כמו גז?

 

זקוקים לשירות של טכנאי גז מורשה בכפר סבא?

הזמינו טכנאי גז עוד היום דרכנו!

כל סוגי עבודות ותיקוני הגז בעיר

למעלה מ-15 שנות ניסיון

זמינות מידית 24/7 – גם בלילה

 

לקבלת הצעת מחיר שחבל לפספס חייגו:

050-830-3968

טכנאי גז בכפר סבא

 

טכנאי גז מוסמך בכפר סבא – איך תדעו שמצאתם אחד כזה?

1. מקצועיות ואמינות – תוכלו להתרשם מהטכנאי עוד בשיחת הטלפונית הראשונית, הכינו לעצמכם רשימת שאלות לטכנאי ואל תסתמכו רק על המידע שאתם קוראים ברשת.

2. רישיון – טכנאי גז מוסמך צריך להיות בעל רישיון ממשרד התשתיות. אם הטיפול הוא ביתי, רישיון בדרגה 1 יספיק לכם.

3. ניסיון – אין חכם כבעל ניסיון. טכנאי גז שפעיל במשך שנים רבות, נתקל בכל סוגי התקלות וככל הנראה מנוסה, יעיל ומקצועי יותר מטכנאי שעדיין לא צבר מספיק ותק במקצוע.

4. זמינות – לא ניתן לחזות מתי תצטרכו טכנאי גז, בין אם זו תקלה דחופה או כזו שאתם לא בטוחים לגביה – עדיף לא לדחות ולהזמין טכנאי שזמין בכל עת.

 

התוצאה של חיבור מחמם מים בגז במסתור כביסה בכפר סבא בשכונת חצרות הדר

חיבור מחמם מים בגז בכפר סבא

 

מחירון תיקוני גז בכפר סבא – טווח מחירים ממוצע

תיקוני גז כמה זה צפוי לעלות
התקנת כיריים גז במטבח 200-300 ₪
חיבור תנור משולב לכיריים גז לצנרת גז 200-300 ₪
איתור ותיקון של דליפת גז בדירה פרטית 300-500 ₪
התקנת תשתית גז במרפסת 1,000-1,200 ₪
התקנת נקודת גז חדשה במטבח 350-600 ₪
פיצול נקודת גז עד 3 מטרים 300-500 ₪
פתיחת סתימה בצינור גז 200-400 ₪
החלפת דיזה ישנה או לא תקינה 200-350 ₪

 

באילו תקלות גז נפוצות אנו מטפלים?

√ תקלה במכשירי גז – הגז לא נדלק, הגז חלש, הלהבה נכבית, אין זרם, יש סתימה ועוד. כל אלו מעידים כנראה על תקלה כלשהי שמצריכה בדיקה על ידי טכנאי מקצועי.

√ כל טיפול בכיריים גז – זה אחד המכשירים הנפוצים והשימושיים בבתים, ואחת הסיבות להזמנת טכנאי גז מוסמך לבדיקה, התקנה או טיפול בתקלה שאינה סובלת דיחוי.

√ דליפת גזאיתור ותיקון מקור הדליפה של גז. אחת התקלות המסוכנות והמפחידות ביותר, חשוב להזמין את בעל המקצוע מהר ככל הניתן ולנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים.

√ שינוי/התקנה/שיפוץ/הוספה – הזזת נקודת גז, התקנת נקודה חדשה, הוספת גריל גז, שינוי עקב שיפוץ, תקלה שנגרמה עקב בלאי – כל אלו דורשים הזמנה של טכנאי גז מוסמך.

√ ריח של גז בבניין או חשד לדליפת גז בבלוק – לעיתים איתור מקור דליפת הגז יכול להיות מורכב יותר, לכן חשוב להזמין טכנאי גז.

 

טכנאי גז בכפר סבא 24 שעות – איך אפשר להימנע מתקלות?

1. כל עבודה הקשורה בגז בביתכם הקפידו להזמין רק איש מקצוע מיומן, מנוסה ומומלץ לתיקון וביצוע הפעולה. כל עבודה "חאפרית" עלולה להסב נזק בהווה או בעתיד.

2. אל תחברו בעצמכם מכשירים שעובדים על גז. גם אם זה רק התקנת כיריים למטבח והמשימה נראית לכם פשוטה – הזמינו טכנאי גז.

3. גלו ערנות והזמינו טכנאי לבדיקות מקיפות – אם אתם מזהים שצינור הגז רפוי או מתחיל להתקלף, שאחד החלקים פגומים או ישנים, שזרימת הגז לא חזקה כפי שהייתה או כל דבר שנראה לכם לא תקין ב-100%.

 

טכנאי גז בכפר סבא המלצות – למה כדאי לשים לב?

* מחירים גבוהים או נמוכים מדיי – בדקו באינטרנט את טווח המחירים הממוצע והמומלץ בתחום הגז. אם המחירים נמוכים מדיי אל תתפתחו להתקשר, ייתכן מאוד והטכנאי אינו מוסמך ומקצועי.

* חוות דעת – טכנאי גז עם המלצות וחוות דעת חיוביות כמו אלוף הגז – יכול להעניק לכם ביטחון ושקט נפשי שבחרתם איש מקצוע מיומן ומקצועי.

* ניסיון וידע – אתר אינטרנט של טכנאי הגז יכול להעיד אם הוא בעל ידע וניסיון, מה תחומי הטיפול שלו, האם יש המלצות, תמונות, רישיון, מידע, ושקיפות מלאה בכל הנוגע למחירים והעבודות.

להצעת מחיר חינם חייגו
או השאירו פרטים בטופס
אזורי שירות עיקריים
חדש באתר