בדיקת גז

בדיקת גז – בדיקה שמבצעים על בטוח

מערכת הגז הביתית משרתת אותנו בחיי היום יום, אך אם לא נדאג לתקינותה, אנחנו עלולים לשלם על כך מחיר יקר. מאחר ונושא הגז הוא עניין רציני, קיים חוק במדינת ישראל המחייב לבצע בדיקת גז בהתאם לתקן 158, אחת ל-5 שנים.

איך מתבצעת הבדיקה, מי מבצע אותה, וכמה תשלמו על זה? מיד נענה על כל השאלות.

 

בדיקת צנרת גז מקצועית לפי תקן

הזמינו ביקור של טכנאי מוסמך מעכשיו לעכשיו

החלפת חלקים תקולים במערכת הגז

הגעה בהתראה קצרה

עובדים בכל הארץ

 

להזמנת טכנאי גז להיום חייגו:

050-830-3968

בדיקת גז

 

למה צריך לעשות בדיקת גז תקופתית – תחזוקה הכרחית

התקן הישראלי קובע – על פי חוק הגז של התקן הישראלי מספר 158, יש לבצע בדיקה תקופתית כל 5 שנים, בין אם ביקר במהלך הזמן הזה טכנאי או לא.

החלפת חלקים – במהלך הבדיקה תדרשו להחליף את צינור הגומי שמוליך את הגז מהברז אל מכשיר הגז שברשותכם, זאת כדי להבטיח את תקינותו לשנים הבאות.

בדיקה מקיפה – טכנאי הגז שמבצע את הבדיקה מוודא שגם מערכת הגז הביתית שלכם תקינה, שהחיבורים תקינים ואין חשש לדליפה.

בשביל השקט הנפשי – מאחר ואין לכם את ההכשרה וההבנה המקצועית בנושאי הגז, ביקור של טכנאי גז אחת ל-5 שנים יספק לכם שקט נפשי ויפחית את הסיכוי להיווצרות תקלות ודליפת גז.

 

לוחצים על הגז – איך מתבצעת הבדיקה?

1. מתאמים פגישה עם טכנאי הגז – לפני כן כדאי לבצע מעקב מטעמכם, כך שאם חברת הגז לא פונה אליכם באופן יזום, עליכם ליצור קשר עם טכנאי גז לביצוע בדיקה תקופתית.

2. החלפת חלקים – במסגרת הביקור הטכנאי חייב להחליף את צינור הגומי המחבר בין ברז הגז לכיריים גז, או למכשיר הגז שברשותכם.

3. בדיקת תקינות מערכת הגז – הטכנאי יבצע בדיקות למערכת הגז הביתית, כולל איתור דליפות גז, בדיקת לחץ הגז והאם הוא בטווח התקני.

4. תיקונים – אם יש צורך בביצוע תיקונים בעקבות ליקויים הקשורים בצנרת, התיקונים יבוצעו במסגרת הבדיקה, כמו החלפת צנרת ישנה או צנרת שאינה מספיק אטומה.

 

מה החשיבות של בדיקת תקינות מערכת גז?

√ מניעת תקלות ושמירה על הבטיחות – מערכת הגז הביתית היא מערכת מורכבת, כאשר כל תקלה קטנה יכולה לגרום לדליפת גז, שריפה, שאיפת גז, חנק ואפילו פיצוץ.

√ בלאי של חלקים – באופן טבעי החלקים מאבדים את יעילותם במשך השנים, כמו צינור הגומי שמחבר בין ברז הגז למכשיר וחייבים להחליפו. כל חלק או רכיב שאינו תקין עלול לגרום לתקלה רצינית.

√ בדיקה מקצועית – גם אם נדמה לכם שהכל תקין, שאין ריח של גז והמערכת מתפקדת, אין לכם באמת את היכולת לבחון את המצב לעומק. בדיקה מקצועית ע"י טכנאי מוסמך בתקופה המוגדרת בחוק – מעניקה את השקט הנפשי או לחילופין את התיקון הנדרש, להבטחת תקינות מערכת הגז.

 

בדיקת צנרת גז – איך תדעו שהבדיקה בוצעה כראוי?

הזמינו טכנאי גז מורשה – רק טכנאי בעל רישיון לעסוק בעבודות גפ"מ מוסמך לבצע בדיקה מסוג זה. בדקו שהרישיון בתוקף ותואם לשם ולפרטים של הטכנאי.

מקצועיות והמלצותהזמינו טכנאי גז מקצועי ומיומן, המציג המלצות וניסיון רב. חברת אלוף הגז מציעה שירות לבדיקת צנרת הגז עם טכנאים מוסמכים בלבד, ובעלי ניסיון של למעלה מ-15 שנה.

קבלת אישור – כל תיקון או פעולה שבוצעה על ידי טכנאי גז, לרבות הבדיקה התקופתית, צריכה להיות מתועדת וחתומה. הטכנאי צריך לספק לכם אישור כתוב, המפרט את הפעולות שביצע ומאשר שמערכת הגז תקינה.

 

כמה עולה בדיקת גז בבית? טווח מחירים ממוצע

שירות הגז טווח מחירים ממוצע
בדיקה תקופתית הכוללת ביקור טכנאי, החלפת צינור אלומסטרי (צינור גומי) ובדיקה מקיפה על פי חוק 250-350 ₪
בדיקה מקיפה בבית, כולל תיקון של סתימה בכיריים גז 250-400 ₪
בדיקה תקופתית כולל חיבור כיריים גז לנקודת גז קיימת 250-400 ₪
בדיקה מקצועית בבית כולל איתור דליפת גז 250-350 ₪

 

להצעת מחיר חינם חייגו
או השאירו פרטים בטופס
אזורי שירות עיקריים
חדש באתר