אודות

אודות חברת אלוף הגז

עבודה עם גז היא לא משחק ילדים – צריך לעשות זאת באופן בטוח ותקני, ואנחנו בחברת אלוף הגז שמים את הבטיחות שלכם בראש מעייננו. מה שמבדיל אותנו מאחרים זה לא רק רמת המקצועיות שאנחנו מתחייבים אליה, אלא גם זמני ההגעה המהירים שלנו והמחירים הזולים וההוגנים שאנחנו גובים.

אנחנו חברת שירותי הגז הפרטיים הגדולה ביותר בישראל, עם למעלה מ-150 טכנאים מוסמכים ומורשים בפריסה ארצית רחבה – כולם בעלי רישיון והסכמה ומוכנים לעמוד במסירות לשירותכם.

√ כל עבודות הגז במקום אחד – פתיחת נקודת גז חדשה, פיצול צינור גז, איתור ותיקון דליפות גז, ניתוק או חיבור מכשירים לתשתית הגז, תיקון מצתי כיריים ועוד… אנחנו מספקים לכם את כל מכלול השירותים שנדרש לכם. אם זה קשור לגז, אנחנו נטפל בזה.

√ עבודה אחראית ובטוחה – איתנו לא תצטרכו לחשוש מפני בעיות בהתקנת צינור גז או דליפות גז שלא אותרו בזמן, כי אנחנו עובדים בשיטה סכמתית שהוכיחה את עצמה ושבאה לכסות את הביטחון שלכם מכל הצדדים.

√ מחירים זולים – אנחנו מתחייבים לספק לכם מחירים הוגנים לכל עבודות הגז. קיבלתם הצעה זולה יותר דרך טכנאי אחר לגז? צרו איתנו קשר מיד ובדקו מה יש לנו להציע לכם.

√ טכנאי גז עם רישיון בתוקף – הטכנאים שלנו יציגו בפניכם את הרישיון שלהם לפני שיתחילו בעבודה, על מנת שתוכלו לוודא שאתם אכן מקבלים שירות מקצועי ואמין.

√ שירות מידי מעכשיו לעכשיו – אתם לא צריכים לחכות ליום אחר, כי אנחנו יכולים להיות אצלכם עוד היום ותוך פחות משעה.

√ שירות בפריסה ארצית רחבה – מדרום ועד צפון, אנחנו מספקים שירותי גז בכל מקום שבו אתם גרים.

√ שירות 24 שעות ביממה – המוקד הטלפוני שלנו זמין עבורכם בכל יום ובכל שעה, גם בסופי שבוע. איתנו תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לכם באמת.

תמו הימים שבהם הייתם צריכים לחפש בנרות טכנאי גז מומלץ, אמין, זול ומקצועי. חברת אלוף הגז היא הכתובת לכל מי שמעוניין ליהנות משירותי גז במעלה הראשונה ולשלם עליהם מחיר הוגן ומשתלם – זו התחייבות שאנחנו מתכוונים לקיים.

 

להצעת מחיר חינם חייגו
או השאירו פרטים בטופס
אזורי שירות עיקריים
חדש באתר